TELEFONKÖNYV

Iskolánk központi hívószámai, és fontosabb mellékei
Iskola hívószámai 505-4300; 280-6871; 280-6872 A kollégium közvetlen hivószáma 505-430
Az igazgatói titkárság hívószáma 505-4301; 280-6859 Az igazgatóság telefax száma 505-4302; 280-6263
Diákcentrum kőzvetlen hívószáma 505-4307 Gazdasági iroda közvetlen hívószáma 358-9167
A tanműhely közvetlen hívószáma 505-4303 A tanműhely telefax száma 280-6382
A konyha közvetlen hívószáma 280-6452 Tolnai u. telephely 314-1654
Iskola
Tanműhely
Igazgatói titkárság 140 Iskolatitkár 115 Titkárság 168 Porta 155
Tanári 114 Stúdió 129 Szerkesztés 158 Szerszámkiadó 164
Könyvtár 112 Büfé 106 Raktár 154 TMK 177
Iskola porta 100 Nyelvi tanári 148 Kazánház 176 Villanyszerelő 187
Testnevelés szertár 108 Diákcentrum 115; 204 Művezető iroda 163 CNC műhely 178
Testnevelés szertár 280-6452 Faház vizsgaközpont 161 Elektrotechnikai tanári 143
Kollégium
Gazdasági
Kollégium titkárság 144 Kollégiumvezető 144 Gazdasági összekötő 182 Műszaki gondnok 183
Férfi tanári ügyelet 146 Női tanári ügyelet 139 Iskolaorvos 152 Kézbesítő 125
Kollégium tanári 213 Asztalos műhely 159 Teherporta 119 Szociális gondnok 124
Karbantartó műhely 185 Villanyszerelő 187 Oktatási műszaki kamara 145 Telefonközpont 109; 209
Konyha 157 Vízszerelő 186 Takarítók: iskolában 100 Takarítók: kollégiumban 144
Név E-mail cím Mellék Helység Beosztás
Almási Judit almasyjudit@szily.huNincs Nincs Tanár
Anderla Péter anderlapeter@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Angyal Károly angyalk@szily.hu194 Tanműhely Tanár
Balázs Barbara bbarbara@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár
Bellon Edit bellone@szily.hu143 Tanműhely Tanár
Bodnár Erika bodnare@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár
Bodnárné Bihari Klára bodnarne@szily.hu112, 314-16-54 Könyvtár Könyvtárostanár
Brankovics Zsolt brankovics@szily.hu200 100 Rendszergizda
Bujdosó Balázs bujdosob@szily.hu106 Tanműhely Igazgatóhelyettes
Bátonyiné Gulyás Mária batonyinemaria@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Böhm Judit juditbohm@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Csepregi Pál csepregipal@szily.hu154, 164 Tanműhely raktár Raktáros
Csomósné Győri Erzsébet zsozso@szily.hu140 127 ig. titkárság
Csordás Mária csordasmaria@szily.hu152 Orvosi rendelő Védőnő
Csányi Szilvia csanyisz@szily.hu102 6 Tanár
Csókásiné Imre Szilvia sziszo@szily.hu140 127 ig. titkárság
Csúcs Sándorné csucse@szily.hu115 101 Egyéb dolgozó
Csüllög István csullog@szily.hu134 211 Tanár
Czentnár Zsuzsanna czentnarzs@szily.hu295 Bagolyvár Tanár
Dallos Gergely dallosg@szily.hu105 18 Tanár - E-napló
Darázsné Nagy Terézia darazsne@szily.hu122 129 Igazgatóhelyettes
Demeter Zoltán dzoltan@szily.hu108, 133 34 Tanár
Deutsch György deutschgy@szily.hu184 Tanműhely Tanár
Dudás László dudaslaszlo@szily.hu182 Tanműhely Tanár
Dudás Zoltán dudaszoltan@szily.hu185 Karbantartó Karbantartó
Egri János egrijanos@szily.hu108 34 Tanár
Elek Sándor György elekgyorgy@szily.hu143 Tanműhely Tanár
Erdeyné Kemény Katalin erdeyk@szily.hu195 132 Tanár
Farkas György farkasgy@szily.hu193, 178 Tanműhely Tanár
Farkasné Csikos Hedvig fnehedi@szily.hu148 119 Tanár
Fábián Zoltán fz@szily.hu111 127 igazgató
Fülöp Tibor fuloptibor@szily.hu194, 138 221 Tanár
Gazdasági gazd@szily.hu182 Pénztár Gazdasági
Godó Gábor godog@szily.hu164 Tanműhely Tanár
Gulyás Gyula gulyasgy@szily.hu194 Tanműhely Tanár
Gyomlai Imre gyomlaiimre@szily.huTolnai Tolnai Tanár
Györgyi Tamás gyorgyitamas@szily.hu110 105 Tanár
Gábeli Anikó gabelianiko@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár
Götz József gotzj@szily.hu104 131 Rendszergazda
Hajdu Angelika Barbara hajdua@szily.hu115, 204 101 Egyéb dolgozó
Halász Károly halaszkaroly@szily.hu186 Karbantartó Karbantartó
Hartyáni Józsefné hartyanine@szily.hu139 Kollégium Tanár
Holecz Róbert holeczr@szily.hu146 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Holeczné Kisfalvi Gabriella holeczneg@szily.hu103 8 Tanár
Homonnai Péter homonnaipeter@szily.hu110, 122 105, Tolnai utca Tanár
Huszár Krisztina huszark@szily.hu118 122 Tanár
Iskola Porta porta@szily.hu Nincs adat Nincs adat Porta
Istók Gyula istokgyula@szily.hu155, 164 018, Tanműhely Tanár
Iváncza Kristóf ivanczakristof@szily.hu129 137 Studio
Ivánka László fuge@szily.hu129, 143 Stúdió 136 Tanár
Ivánkáné Somodi Krisztina somodik@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Janicsák János janicsakjanos@szily.hu185 Karbantartó Karbantartó
Jankovics Julianna jankovicsj@szily.hu114 119 Fejlesztő tanár
Kalmár Imre kalmar.imre@szily.hu194 Tanműhely Tanár
Katonasuli Szily katonasuli@szily.hu Nincs adat Nincs adat Kollégiumi nevelőtanár
Kissné Szalay Erzsébet kissneszalaierzsebet@szily.huTolnai Tolnai Tanár
Kollégiumi Nevelő Szervezet kszsz@szily.hu Nincs adat Nincs adat Nincs adat
Komjátszegi Zsófia komjatszegizs@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Koszorús Csilla cs@szily.hu110 105 Tanár
Kovácsné Antal Éva antaleva@szily.hu132 206 Tanár
Kozalik Attila kozalika@szily.hu102 6 Tanár
Kozma Miklós kozma@szily.hu163 Tanműhely Nincs adat
Králik Márton kralikmarton@szily.hu100 Iskola porta Portás
Kuntarics Józsefné suni@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár
Kupás Andor kupasa@szily.hu101 3 Tanár
Kádár Zsolt kadarzsolt@szily.hu194 Tanműhely Tanár
Kövi Béla kovibela@szily.hu Nincs adat Nincs adat Nyomda
Lantos Zsoltné lantosk@szily.hu108, 128 30 Tanár - testnevelés
Lipák Tibor lipak@szily.hu110 105 Tanár
Liszkai Ágnes lisziagi@szily.hu224 102 Igazgatóhelyettes
Lágler Róbert laglerr@szily.hu194 Tanműhely Tanár
László Mózes laszlomozes@szily.hu143, 181 Tanműhely Tanár
Lődy Elemér lodyelemer@szily.hu160 Tanműhely Vezetőség tagja
Majkó Erzsébet majkoerzsebet@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelő
Majkó Krisztina majkok@szily.hu101 3 Tanár
Major Miklós majorm@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár - Nyomdaipar
Mattyasovszky Zoltán mattyasovszkyzoltan@szily.hu138 221 Tanár
Megyeri László megyeril@szily.hu146 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Metkáné Szél Ildikó metkane@szily.hu148 119 Tanár
Mikó Magdolna mikomagdolna@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Mlecsenkov Trifon mlecsenkovtrifon@szily.hu187 Karbantartó Villanyszerelő
Monostoriné Varga Katalin katoka@szily.hu116 115 Rendezvények szervezése
Morvai Andrea morvaia@szily.hu101 3 Tanár
Márkus Gábor markusg@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár - nyomdaipar
Mészáros Attila mepo@szily.hu110 105, 25 Tanár
Mészáros László laszlomeszaros@szily.hu146 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Nagy János nagyj@szily.hu108 34 Tanár
Nagy Vonnák József nagyvonnak@szily.hu131 203 Tanár
Nyitrai Kálmán nyitraikalman@szily.hu183 Gazd. ép. 109 Gondnok
Némethyné Győry Ágnes gyoria@szily.hu130 201 Tanár
Odler Barbara odlerb@szily.hu136 214 Tanár
Oláh Róbert olahrobert@szily.hu Nincs adat 105 Informatika Tanár
Ondok Mónika monica@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Paládi Zsolt paladizsolt@szily.hu Nincs adat Nincs adat Kollégiumi nevelőtanár
Panágl Orsolya p.orsolya@szily.hu144 Kollégium Kollágium titkár
Pataky Andrea patakya@szily.hu139 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Pelih Alla pelihalla@szily.hu148 119 Tanár
Pelyhe András pelyhea@szily.hu133 209 Tanár
Pusztai Sándor pusztaisandor@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Pál Géza palgeza@szily.hu148 119 Tanár
Pördi Ádám pordia@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Rohonczy Tamás rohonczyt@szily.hu104 131 Rendszergazda
Rátzné Hédi ratznehedi@szily.hu152 Orvosi Ápoló
Rétfalvi Attila retfalviattila@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Rétlakiné Légrádi Edit retlakinee@szily.hu110 105 Tanár
Rónai András ronaiandras@szily.hu205, 207 Bagolyvár 2. em. Tanár
Rónai Anikó ronaianiko@szily.hu153 130 Adminisztrátor
Sas Adrienn sadrienn@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár
Schmidt György schmidtgy@szily.hu178 Tanműhely Tanár
Schreiner Tibor schreinert@szily.hu178 Tanműhely Tanár
Sinka Zsuzsanna sinkazsuzsanna@szily.hu Nincs adat 120 Tanár
Somogyi Jánosné somogyibea@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tolnai Titkár
Spacsek Csilla spacsi@szily.hu139 Kollégium Tanár
Szabó Péter szabopeter@szily.hu Nincs adat Koli Kollégiumi nevelő
Szabó Roland szabor@szily.hu146 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Szabóné Bencze Rita benczerita@szily.hu102 6 Tanár
Szarka Lajos szarkal@szily.hu194 Tanműhely Tanár
Szendrei Margit szendrei@szily.hu130 201 Tanár
Szigetvári Csilla szigetvaricsilla@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Sztanó István sztanoistvan@szily.hu144 Kollégium Kollégiumi Vezető
Szurmainé Szemán Zita szzita@szily.hu110 105 Tanár
Szél Julia Szeljuli@szily.hu100 Iskola porta Portás
Sárosdi Kristóf sarosdik@szily.hu146 Kollégium Kollégiumi nevelőtanár
Sütő Ildikó sutoi@szily.hu314-16-54 Tolnai utca Tanár
Tanműhely tanmuhely@szily.hu168 Nincs adat Titkar
Telegdi-Horváth Tünde telegdih@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Tihanyi Emese tihanyiemese@szily.hu118 122 Tanár
Titkár titkar@szily.hu Nincs adat Nincs adat Igazgatói titkárság
Tolnai Géza tolnaigeza@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Tolnai Titkárság titkarsagtelephely@szily.hu Nincs adat Tolnai Titkárság
Tompos György tomposgyorgy@szily.hu Nincs adat Tolnai Tolnai Gondnok
Treitz Judit treitzjudit@szily.hu477-0815 Tolnai utca Igazgatóhelyettes
Turóczi György turoczigyorgy@szily.hu108, 128 30 Tanár
Tóth Anikó tani@szily.hu131 203 Tanár
Tóth Attila István tothai@szily.hu148, 156 119, Tanműhely Tanár
Tóth László tothlaszlo@szily.hu Nincs adat Nincs adat Tanár
Tóthné Kollár Szilvia gondnok@szily.hu147, 124 Gazd. ép. 113 Egyéb dolgozó
Tóthné Pál Gabriella palgabi@szily.hu148 119 Tanár
Vagdalt Eszter vagdalteszter@szily.hu126 133 Psz
Verseczky Zoltán verseczkyzoltan@szily.hu155 Tanműhely porta Portás
Virányi Erzsébet viranyie@szily.hu110 105 Tanár
Vörös Tamásné Iváncsy Bernadett vorostamasne@szily.hu133 206 Fizika Tanár
World Skills worldskills@szily.hu Nincs adat Nincs adat Versenyző
Ws 01 ws01@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 02 ws02@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 03 ws03@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 04 ws04@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 05 ws05@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 06 ws06@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 07 ws07@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 08 ws08@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 09 ws09@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 10 ws10@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 11 ws11@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 12 ws12@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 13 ws13@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Ws 14 ws14@szily.hu Nincs adat Nincs adat Worldskills Versenyző
Zöld Gabriella gabriellaz@szily.hu182, 147 Gazd. ép. 102 Gazdasági
Tolnai Lajos utcai telephely hívószámai, és fontosabb mellékei:
Igazgatóhelyettes Dr. Treitz Judit 35 Titkárság Somogyi Jánosné 37
Titkárság Szegedi Hajnalka 37 Kereskedelmi vezető Kövi Béla 33
Kereskedelmi vezető Homonnai Péter 36 Kötészet Biró Judit 15
Kötészet Juhászné Csizmadia Annamária 15 Gépterem Major Miklós 12
Gépterem Márkus Gábor László 12 Könyvtár Bodnárné Bihari Klára 16
Kiadványszerkesztő Balázs Barbara 29 Szkenner Bokor Nikolett 29
Montir Hérincsné Barna Judit 34 Montir Molnárné Földesi Piroska 34
Montir Pányi Norbert 34 Tanári 28
Gondnokság Tompos György 13 Porta Gombos György 20; 10
Karbantartók Tompos György 17 Karbantartók Dobos Pál 17
Telephely: 1085. Budapest Tolnai Lajos utca 4-10.